Znojmáček baví celou rodinu

Dětský znojmáček

Letos se na Vás opět těšíme na viděnou na zábavné projížďce městem Znojmem, která je určena především dětem v doprovodu rodičů nebo prarodičů. Podmínkou je přihlášení alespoň 10 osob. Děti se pomocí her a kvízů seznámí s tím, jak fungovalo středověké město, kdo a jak v něm žil. Společně navštívíme městskou radnici, kostel sv. Mikuláše i krásnou vyhlídku, na které se posilníme, než během her vyzkoušíme svoji šikovnost. Cestu vám budou zpříjemňovat melodie z českých pohádek. Děti i rodiče ochutnají během programu něco dobrého.

  • Program si lze objednat během celého roku
  • Začátek programu od zastávky na ul. Přemyslovců
  • Ochutnávka 3 vzorků ovocných moštů
  • Délka programu 90 min
Jízdné
Dítě do 3 let v doprovodu rodičůzdarma
Rodinné jízdné (1 dospělý + 1 dítě)450 Kč
Rodinné jízdné (2 dospělí + až 2 děti 3–15 let)800 Kč

Cena obsahuje jízdu, služby průvodce, pomůcky pro tvoření a ochutnávku moštů pro děti a piva pro dospělé

Přijímáme všechny běžné typy platebních karet.

Všechny naše prázdninové programy jsou určeny primárně jednotlivcům a je třeba být na ně přihlášen. Rezervaci si uděláte buď telefonicky nebo přes sms na čísle +420 737 449 099.

Pro skupiny jsme schopni zajistit program dle dohody a našich možností téměř KDYKOLIV během celého roku. Proto neváhejte a volejte. Určitě se domluvíme...

Večerní zážitková jízda s ochutnávkou vína

Zábavné projížďka městem Znojmem, na které Vás seznámíme s dějinami našeho krásného města. Jízdu s poutavým a místy i vtipným výkladem si zpříjemníme ochutnávkou toho nejlepšího, co zdejší region nabízí.

Více informací

Školy a školky

Přejete si oživit návštěvu našeho města něčím originálním? Pak vězte, že s našim enviromentálním programem jste narazili na to pravé. Naučíme děti vnímat přírodu kolem sebe, budeme jim vyprávět příběhy ze starých a dávno zašlých časů a necháme je ochutnat místní speciality. Vše záleží na naší domluvě.

Více informací