Firemní eventy

Znojemský zážitkový elektrobus je to pravé pro Váš firemní event. Pracujeme 24 hodin denně a vše je jen otázka naší dohody. Jsme flexibilní a otevření Vašim přáním a nápadům. Ať už se bude jednat o večerní zážitkové jízdy s ochutnávkami místních specialit (víno, pivo, okurky, marmelády, káva a další) nebo jen o dopravu z centra města na Váš hotel či penzion po programu ve městě Znojmě (podzemí, věž, pivovar), nic pro nás není problém. Na Vaše přání Vám vypracujeme kalkulaci šitou na míru.

Pronájem1 vůz2 vozy
90 minut bez průvodce3 500 Kč6 500 Kč
90 minut s průvodcem4 500 Kč8 500 Kč
Každá další započatá půlhodina750 Kč1 500 Kč
Objednat

Znojmáček baví celou rodinu

Zábavná projížďka městem Znojmem, která je určena především dětem v doprovodu rodičů nebo prarodičů. Děti se pomocí her a kvízů seznámí s tím, jak fungovalo středověké město, kdo a jak v něm žil. Společně navštívíme městskou radnici, kostel sv. Mikuláše i krásnou vyhlídku, na které se posilníme, než během her vyzkoušíme svoji šikovnost.

Více informací

Rodinné oslavy

Znojemský zážitkový elektrobus je možné si rovněž objednat s výkladem průvodce pro Vaši rodinnou oslavu, nebo jen jako dopravní prostředek v rámci rodinné akce. Na Vaše přání jsme schopni vůz připravit (vyzdobit) pro účely svatby, narozenin, křtu, a dalších rodinných oslav. Na Vaše přání Vám vypracujeme kalkulaci šitou na míru právě Vám. Pro Vaši lepší představu uvádíme níže cenu běžných pronájmů

Více informací