Večerní zážitková jízda s ochutnávkou vína

Každý pátek a sobotu večer se na Vás i letos těšíme na viděnou na zábavné projížďce městem Znojmem, na které Vás seznámíme s dějinami našeho krásného města. Jízdu s poutavým a místy i vtipným výkladem si zpříjemníme ochutnávkou toho nejlepšího, co zdejší region nabízí. Těšit se můžete na krásné výhledy, návštěvu kostela sv. Mikuláše, průjezd nejužší uličkou, dobové fotografie doprovázené komentářem průvodce. I dospělým pak cestu romantickým městem zpříjemní příjemné moravské písně.

  • Každý pátek a sobotu večer v červenci a srpnu 2023
  • V čase 19:30–21:00
  • Začátek programu od zastávky na ul. Přemyslovců
Jízdné
Nealko
(s ochutnávkou moštů)
390 Kč
Bronzové
(3 vzorky prémiových vín)
390 Kč
Stříbrné
(5 vzorků prémiových vín)
450 Kč
Zlaté
(7 vzorků prémiových vín + dárek)
490 Kč

Cena obsahuje jízdu, služby průvodce a ochutnávku až 7 vzorků vín

Přijímáme všechny běžné typy platebních karet.

Všechny naše prázdninové programy jsou určeny primárně jednotlivcům a je třeba být na ně přihlášen. Rezervaci si uděláte buď telefonicky nebo přes sms na čísle +420 737 449 099.

Pro skupiny jsme schopni zajistit program dle dohody a našich možností téměř KDYKOLIV během celého roku. Proto neváhejte a volejte. Určitě se domluvíme...

Znojmáček baví celou rodinu

Zábavná projížďka městem Znojmem, která je určena především dětem v doprovodu rodičů nebo prarodičů. Děti se pomocí her a kvízů seznámí s tím, jak fungovalo středověké město, kdo a jak v něm žil. Společně navštívíme městskou radnici, kostel sv. Mikuláše i krásnou vyhlídku, na které se posilníme, než během her vyzkoušíme svoji šikovnost.

Více informací

Firemní eventy

Znojemský zážitkový elektrobus je to pravé pro Váš firemní event. Pracujeme 24 hodin denně a vše je jen otázka naší dohody. Jsme flexibilní a otevření Vašim přáním a nápadům. Ať už se bude jednat o večerní zážitkové jízdy s ochutnávkami místních specialit nebo jen o dopravu z centra města na Váš hotel či penzion.

Více informací