Večerní zážitková jízda s ochutnávkou vína

Každé úterý, čtvrtek, pátek a sobotu večer se na Vás i letos těšíme na viděnou na zábavné projížďce městem Znojmem, na které Vás seznámíme s dějinami našeho krásného města. Jízdu s poutavým a místy i vtipným výkladem si zpříjemníme ochutnávkou toho nejlepšího, co zdejší region nabízí. Těšit se můžete na krásné výhledy, návštěvu kostela sv. Mikuláše, průjezd nejužší uličkou, dobové fotografie doprovázené komentářem průvodce. I dospělým pak cestu romantickým městem zpříjemní příjemné moravské písně.

  • Každé úterý, čtvrtek, pátek a sobotu večer v červenci a srpnu 2024
  • V čase 20:00–21:30
  • Začátek programu od zastávky na ul. Přemyslovců
Jízdné
Nealko
(s ochutnávkou moštů)
390 Kč
Stříbrné
(3 vzorky prémiových vín)
390 Kč
Zlaté
(7 vzorků prémiových vín + dárek)
490 Kč

Cena obsahuje jízdu, služby průvodce a ochutnávku až 7 vzorků vín

Přijímáme všechny běžné typy platebních karet.

Všechny naše prázdninové programy jsou určeny primárně jednotlivcům a je třeba být na ně přihlášen. Rezervaci si uděláte buď telefonicky nebo přes sms na čísle +420 737 449 099.

Pro skupiny jsme schopni zajistit program dle dohody a našich možností téměř KDYKOLIV během celého roku. Proto neváhejte a volejte. Určitě se domluvíme...

Znojmáček baví celou rodinu

Zábavná projížďka městem Znojmem, která je určena především dětem v doprovodu rodičů nebo prarodičů. Děti se pomocí her a kvízů seznámí s tím, jak fungovalo středověké město, kdo a jak v něm žil. Společně navštívíme městskou radnici, kostel sv. Mikuláše i krásnou vyhlídku, na které se posilníme, než během her vyzkoušíme svoji šikovnost.

Více informací

Firemní eventy

Znojemský zážitkový elektrobus je to pravé pro Váš firemní event. Pracujeme 24 hodin denně a vše je jen otázka naší dohody. Jsme flexibilní a otevření Vašim přáním a nápadům. Ať už se bude jednat o večerní zážitkové jízdy s ochutnávkami místních specialit nebo jen o dopravu z centra města na Váš hotel či penzion.

Více informací