Školy a školky

Přejete si oživit návštěvu našeho města něčím originálním? Pak vězte, že s našim enviromentálním programem jste narazili na to pravé. Naučíme děti vnímat přírodu kolem sebe, budeme jim vyprávět příběhy ze starých a dávno zašlých časů a necháme je ochutnat místní speciality. Vše záleží na naší domluvě. Na bezpečnost Vás a Vám svěřených dětí velice dbáme. Viz údaje o našich vozech v sekci „o nás“.

Na vaše přání jsme schopni výklad průvodce přizpůsobit aktuálnímu učivu v hodinách dějepisu, společenských vědách, literatuře popř. výtvarné výchově. Není problém připravit pro děti interaktivní program s kvízovými otázkami a třeba i ochutnávkou regionálních specialit popř. sladkou odměnou.

Znojmáček baví celou rodinu

Zábavná projížďka městem Znojmem, která je určena především dětem v doprovodu rodičů nebo prarodičů. Děti se pomocí her a kvízů seznámí s tím, jak fungovalo středověké město, kdo a jak v něm žil. Společně navštívíme městskou radnici, kostel sv. Mikuláše i krásnou vyhlídku, na které se posilníme, než během her vyzkoušíme svoji šikovnost.

Více informací

Rodinné oslavy

Znojemský zážitkový elektrobus je možné si rovněž objednat s výkladem průvodce pro Vaši rodinnou oslavu, nebo jen jako dopravní prostředek v rámci rodinné akce. Na Vaše přání jsme schopni vůz připravit (vyzdobit) pro účely svatby, narozenin, křtu, a dalších rodinných oslav. Na Vaše přání Vám vypracujeme kalkulaci šitou na míru právě Vám. Pro Vaši lepší představu uvádíme níže cenu běžných pronájmů

Více informací