Školy a školky

Přejete si oživit návštěvu našeho města něčím originálním? Pak vězte, že s našim enviromentálním programem jste narazili na to pravé. Naučíme děti vnímat přírodu kolem sebe, budeme jim vyprávět příběhy ze starých a dávno zašlých časů a necháme je ochutnat místní speciality. Vše záleží na naší domluvě. Na bezpečnost Vás a Vám svěřených dětí velice dbáme. Viz údaje o našich vozech v sekci „o nás“.

Na vaše přání jsme schopni výklad průvodce přizpůsobit aktuálnímu učivu v hodinách dějepisu, společenských vědách, literatuře popř. výtvarné výchově. Není problém připravit pro děti interaktivní program s kvízovými otázkami a třeba i ochutnávkou regionálních specialit popř. sladkou odměnou.

Znojmo chutná dětem

  • každou středu, pátek a sobotu
  • od června do září
  • od 17:00 do 18:30 hodin

Pravidelný program pro děti od 3 do 83 let, které se chtějí dozvědět zajímavé informace o městě Znojmě, jeho historii, památkách a slavných osobnostech, které kráčely našim městem. Stranou našeho zájmu nezůstane ani Národní park Podyjí, představíme Vám nejvýznamnější představitele rostlinné i živočišné říše a pobavíte se při plnění interaktivních úkolů.

Více informací

Znojmo chutná dospělým

  • každou středu, pátek a sobotu
  • od června do září
  • od 20:00 do 21:30 hodin

Pravidelný zážitkový program ve formě romantické jízdy večerním městem. Pryč jsou auta i shon na ulicích a náměstích. Nezbývá, než si vyprávět o jednom městě s neopakovatelnou atmosférou a přitom vychutnávat dary přírody v podobě skvělého vína, znojemských okurek, čokolády nebo vinného želé. Mnohé ze zmíněných produktů si následně můžete jako památku na návštěvu našeho kraje koupit.

Více informací