Rodinné oslavy

Znojemský zážitkový elektrobus je možné si rovněž objednat s výkladem průvodce pro Vaši rodinnou oslavu, nebo jen jako dopravní prostředek v rámci rodinné akce. Na Vaše přání jsme schopni vůz připravit (vyzdobit) pro účely svatby, narozenin, křtu, a dalších rodinných oslav. Na Vaše přání Vám vypracujeme kalkulaci šitou na míru právě Vám. Pro Vaši lepší představu uvádíme níže cenu běžných pronájmů.

Pronájem1 vůz2 vozy
90 minut bez průvodce2 500 Kč4 500 Kč
90 minut s průvodcem3 500 Kč6 500 Kč
Každá další započatá půlhodina500 Kč1 000 Kč
Objednat

Znojmo chutná dětem

  • každou středu, pátek a sobotu
  • od června do září
  • od 17:00 do 18:30 hodin

Pravidelný program pro děti od 3 do 83 let, které se chtějí dozvědět zajímavé informace o městě Znojmě, jeho historii, památkách a slavných osobnostech, které kráčely našim městem. Stranou našeho zájmu nezůstane ani Národní park Podyjí, představíme Vám nejvýznamnější představitele rostlinné i živočišné říše a pobavíte se při plnění interaktivních úkolů.

Více informací

Znojmo chutná dospělým

  • každou středu, pátek a sobotu
  • od června do září
  • od 20:00 do 21:30 hodin

Pravidelný zážitkový program ve formě romantické jízdy večerním městem. Pryč jsou auta i shon na ulicích a náměstích. Nezbývá, než si vyprávět o jednom městě s neopakovatelnou atmosférou a přitom vychutnávat dary přírody v podobě skvělého vína, znojemských okurek, čokolády nebo vinného želé. Mnohé ze zmíněných produktů si následně můžete jako památku na návštěvu našeho kraje koupit.

Více informací