Firemní eventy

Znojemský zážitkový elektrobus je to pravé pro Váš firemní event. Pracujeme 24 hodin denně a vše je jen otázka naší dohody. Jsme flexibilní a otevření Vašim přáním a nápadům. Ať už se bude jednat o večerní zážitkové jízdy s ochutnávkami místních specialit (víno, pivo, okurky, marmelády, káva a další) nebo jen o dopravu z centra města na Váš hotel či penzion po programu ve městě Znojmě (podzemí, věž, pivovar), nic pro nás není problém. Na Vaše přání Vám vypracujeme kalkulaci šitou na míru.

Pronájem1 vůz2 vozy
90 minut bez průvodce2 500 Kč4 500 Kč
90 minut s průvodcem3 500 Kč6 500 Kč
Každá další započatá půlhodina500 Kč500 Kč
Objednat

Znojmo chutná dětem

  • každou středu, pátek a sobotu
  • od června do září
  • od 17:00 do 18:30 hodin

Pravidelný program pro děti od 3 do 83 let, které se chtějí dozvědět zajímavé informace o městě Znojmě, jeho historii, památkách a slavných osobnostech, které kráčely našim městem. Stranou našeho zájmu nezůstane ani Národní park Podyjí, představíme Vám nejvýznamnější představitele rostlinné i živočišné říše a pobavíte se při plnění interaktivních úkolů.

Více informací

Znojmo chutná dospělým

  • každou středu, pátek a sobotu
  • od června do září
  • od 20:00 do 21:30 hodin

Pravidelný zážitkový program ve formě romantické jízdy večerním městem. Pryč jsou auta i shon na ulicích a náměstích. Nezbývá, než si vyprávět o jednom městě s neopakovatelnou atmosférou a přitom vychutnávat dary přírody v podobě skvělého vína, znojemských okurek, čokolády nebo vinného želé. Mnohé ze zmíněných produktů si následně můžete jako památku na návštěvu našeho kraje koupit.

Více informací